بروزرسانی قالب پرتال کاربران

در راستا گسترش تکنولوژی و درخواست مکرر کاربران برای دسترسی به پرتال کاربران از طریق تبلت و موبایل، ای وب هاست نیز اقدام به سازگار نمودن پرتال کاربران خود با سیستم های نوین نموده است.
در این راستا ای وب هاست اقدام به بروزرسانی سیستم پرتال کاربران نموده است و قالب کاملا سازگار با موبابل، تبلت، دسکتاپ را برروی پرتال کاربران خود فعال نموده است، این قالب به صورت کاملا Bootstrap Responsive می باشد و سازگار با هر نوع مرورگر و دستگاه سخت افزاری می باشد.


بروزرسانی بخش مسدودیت فایروال

سیستم جدید مدیریت فایروال ای وب هاست برروی پرتال کاربران نصب شده است و کلیه کاربران پس از ورود به حساب کاربری خود می توانند اقدام به دسترسی به فایروال نمایند. سیستم جدید به صورت لحظه ای اقدام به بررسی آدرس آی پی می نماید و در آن این امکان فراهم شده است که ابتدا بررسی گردد آدرس آی پی در سرور مسدود است یا خیر و در صورت مسدود بودن اقدام به رفع مسدودیت آدرس آی پی نمایید.

دسترسی از طریق اکانت گوگل

همانند گذشته ای وب هاست بر آن تاکید دارد که از اکانت ایمیل جیمیل برای ورود به سیستم و اتصال اکانت جیمیل به سرویس خودتان استفاده نمایید. برای این منظور تنها کافیست یک بار وارد پرتال کاربران شوید و از بخش "ویرایش جزئیات حساب" اقدام به تغییر آدرس ایمیل خودتان به آدرس جیمیل نمایید و در نهایت برای ورود های آتی خود دیگر نیازی به ورود پسورد نیست و می توانید از دکمه "ورود از طریق اکانت گوگل" اقدام به ورود به حساب کاربری خودتان نمایید.Twitter Bootstrap چیست ؟

توییتر بوت‌استرپ مجموعه ای از ابزارهای رایگان برای ساخت وب سایت ها و برنامه های وب است. بوت‌استرپ شامل تمپلت های طراحی اچ‌تی‌ام‌ال و سی‌اس‌اس محور برای typography، فرمها، دکمه ها، نمودارها، اجزاء راهبری و دیگر اجزاء رابط کاربری و الحاقات اختیاری (JavaScript Extensions)، میباشد. بوت‌استرپ محبوب ترین پروژه در GitHub است که توسط NASA و MSNBC و دیگر سایتهای مطرح استفاده شده است.

بوت‌استرپ از دل یکی از پروژه های تویتر، که برای توسعه آنالیز داخلی و ابزارهای مدیریت بود، بیرون آمد. در مقطعی از انجام پروژه از کتابخانه های مختلفی برای توسعه رابط کاربری استفاده شد، که منجر به عدم ثبات و زحمات زیاد برای نگهداری و توسعه شد. اولین گسترش پروژه تحت شرایط واقعی در زمان اولین Hackweek تویتر اتفاق افتاد. در آگوست سال 2011 تویتر اولین نسخه بوت‌استرپ را به صورت متن‌باز منتشر کرد.

وت‌استرپ پشتیبانی نسبتاً ناقصی از HTML 5 و CSS 3 دارد، اما با تمامی مرورگرهای عمده سازگار است. از نسخه 2.0، بوت‌استرپ از طراحی پاسخگو (Responsive design) نیز پشتیبانی میکند. این بدان معنی است که طراحی گرافیکی صفحات وب به طور داینامیک با خصوصیات دستگاه مورد استفاده (کامپیوتر، تبلت و موبایل) تطبیق پیدا میکنند.

وت‌استرپ ماژولار بوده و اساساً شامل مجموعه ای از برگه‌های سبک آبشاری LESS (یک پیش پردازنده CSS برای توسعه آسانتر و سریعتر در وب) است که اجزاء گوناگون این بسته ابزار را پیاده سازی میکند. یک شیوه نامه به نام bootstrap.less شیوه نامه های اجزاء را در خود جا داده است. توسعه دهندگان میتوانند فایل بوت‌استرپ را با انتخاب اجزایی که برای پروژه خود نیاز دارند بسازند. تنظیمات از طریق یک شیوه نامه مرکزی تا حد محدودی قابل انجام هستند. تغییرات عمده تر بوسیله دستورات LESS امکان پذیر است. استفاده از زبان شیوه نامه LESS اجازه استفاده از متغیرها، توابع و عملگرها، انتخاب گره های تو در تو، و نیز mixins را میدهد. بوت‌استرپ با در نظر گرفتن مرورگرهای امروزی طراحی شده است. در نتیجه با آخرین نسخه های مرورگرهای Chrome, Firefox, Opera, Safari و Internet Explorer بدون مشکل کار میکند.در صورت وجود هر مشکل در پرتال کاربران جدید لطفا مراتب را از طریق درخواست پشتیبانی برای ای وب هاست ارسال نمایید.


Wednesday, December 7, 2016

« برگشت