تخفیف ویژه شب یلدا


شب یَلدا یا شب چلّه یکی از جشن‌های کهن ایرانی است. در این جشن، بلندترین شب سال در نیم‌کره شمالی گرامی داشته می‌شود. این شب به زمان بین غروب آفتاب از ۳۰ آذر (آخرین روز پاییز) تا طلوع آفتاب در اول ماه دی (نخستین روز زمستان) اطلاق می‌شود. ایرانیان و بسیاری از دیگر اقوام شب یلدا را جشن می‌گیرند. این شب در نیم‌کره شمالی با انقلاب زمستانی مصادف است و به همین دلیل از آن زمان به بعد طول روز بیش‌تر و طول شب کوتاه‌تر می‌شود.
واژه «یلدا» ریشه سریانی دارد و به‌معنای «ولادت» و «تولد» است. منظور از تولد، ولادت خورشید (مهر/میترا) است. رومیان آن را ناتالیس آنایکتوس یعنی روز تولد مهر شکست‌ناپذیر می‌نامند. ابوریحان بیرونی از این جشن با نام «میلاد اکبر» نام برده و منظور از آن را «میلاد خورشید» دانسته‌است.

چلّه ، دو موقعیت گاه‌ شمارانه در طول یک سال خورشیدی با کارکردهای فرهنگ عامه، یکی در آغاز تابستان (تیرماه) و دیگری در آغاز زمستان (دی ماه)، هریک متشکل از دو بخش بزرگ (چهل روز) و کوچک (بیست روز). واژه چلّه برگرفته از چهل (معین، ذیل واژه) و مخفف «چهله» و صرفآ نشان‌ دهنده گذشت یک دوره زمانی معین (و نه الزامآ چهل روزه) است.

پس بیاییم از این شب لذت ببریم و تا 3 دیماه از سرویس های ای وب هاست با استفاده از کد تخفیف زیر از  تخفیف بهره ببریم.


کد تخفیف برای خرید ماهانه شامل 15% تخفیف دائمی : H60Yalda 

کد تخفیف برای خرید سالانه شامل 30% تخفیف دائمی : US6Yalda


این کد تخفیف تنها تا روز پنج شنبه معتبر خواهد بود
جهت سفارش میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید

http://www.i-whost.net/cart.php

با تشکر
مدیریت ای وب هاستThursday, December 19, 2013

« برگشت